Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy - Notebook’i

Masz pytania dotyczące sprzętu komputerowego?

Chcesz zamówić sprzęt lub akcesoria?

Napisz: serwis@mikroplan.com.pl

Komputery

W dzisiejszych czasach komputer jest podstawowym narzędziem pracy w każdej firmie. Oferujemy Państwu sprawdzone i niezawodne markowe komputery, między innymi: DELL, FUJITSU, HP, LENOVO. Możemy również wykonać certyfikowany zestaw komputerowy dopasowany do potrzeb klienta. Komputery zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione wraz z zestawem. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.

Notebooki

Oferta naszej firmy obejmuje całą linię notebooków przeznaczonych dla mniej i bardziej zaawansowanych użytkowników. Naszym celem jest pomóc Państwu dobrać notebooka do potrzeb i wymagań. Możemy dostarczyć notebooki takich producentów jak: DELL, ASUS, ACER, SAMSUNG, TOSHIBA, SONY itp. Notebooki zakupione w naszej firmie są w pełni skonfigurowane, mają zainstalowany system operacyjny, aktualne poprawki i oprogramowanie zakupione dodatkowo przez klienta. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony sprzęt na miejscu u klienta.

Serwery

Serwer jest jednym z ważniejszym elementów systemu informatycznego w firmie. Musi być niezawodny i posiadać dobre warunki gwarancji (długi okres gwarancji, szybki czas reakcji, serwis w miejscu instalacji sprzętu itp.) Takie wymagania spełniają tylko markowe serwery. Żaden „składak” nie zapewni Państwu odpowiednich warunków gwarancji i serwisu. W naszej ofercie znajdują się serwery renomowanych producentów takich jak: DELL, FUJITSU, HP. Konfiguracje mogą być dostosowane do potrzeb klienta i posiadają pełną gwarancję producenta. Na sprzęcie instalujemy dowolny system operacyjny. Na życzenie dostarczamy i instalujemy zakupiony serwer na miejscu u klienta.

Urządzenia zewnętrzne

Oferta naszej firmy obejmuje również wszelkie urządzenia zewnętrzne niezbędne do pracy komputera:

  • monitory,
  • drukarki, urządzenia wielofunkcyjne,
  • skanery,
  • zewnętrzne pamięci dyskowe,
  • urządzenia wskazujące (klawiatury, myszki itp.).

Akcesoria komputerowe

Komfort pracy przy komputerze lub notebooku to nie tylko szybkość i moc obliczeniowa, ale również jego otoczenie. Polecamy szeroką gamę:

  • podkładek pod myszki,
  • środków czyszczących,
  • materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Urządzenia sieciowe

Sieć komputerowa i jej części są podstawowymi elementami systemu informatycznego w firmie. Proponujemy Państwu zarówno elementy aktywne - routery, firewalle, przełączniki, jak i pasywne sieci - okablowanie, szafy. Oferujemy usługi związane z projektowaniem i wykonaniem sieci informatycznej. Zapewniamy bezpieczeństwo w dostępie do Internetu zarówno w firmie jak i w domu.

Drukarki fiskalne Posnet

Firma nasza posiada niezbędne certyfikaty i szkolenia wymagane do sprzedaży i serwisowania drukarek fiskalnych firmy POSNET. Oferujemy zarówno sprzedaż, instalację i fiskalizację drukarek. Wykonujemy okresowe przeglądy. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 

Powered by ICOR - system zarządzania treścią CMS