Produkty firmy AVG

Sprzęt komputerowy - Notebook’i

Masz pytania dotyczące oprogramowania AVG?

Chcesz zamówić programy?

Napisz: serwis@mikroplan.com.pl

Świat małego biznesu zmienił się. Firmy w coraz większym stopniu wykorzystują Internet jako motor swojego sukcesu — do zdobywania klientów i uzyskania przewagi nad konkurencją. Ponieważ zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy komunikujecie się przez sieć i przechowujecie coraz więcej osobistych i firmowych informacji online, te praktyki przyciągnęły nową generację cyberprzestępców. Tradycyjne systemy zabezpieczeń i programy antywirusowe już nie wystarczają — potrzebujesz znacznie nowocześniejszej ochrony sieci firmowej.

Witamy w AVG. Innowacyjne rozwiązania na potrzeby ochrony małych przedsiębiorstw aktywnych w Internecie.

Prowadzenie małej firmy oznacza robienie tego, co lubisz, co Ci się podoba i w czym czujesz się najlepiej. Potrzeby tej działalności stawiasz wówczas na pierwszym miejscu. Dla takich osób stworzono produkty AVG. Wszystkie korzyści oferowane przez światowego ekspertem w dziedzinie zabezpieczeń stają się dostępne dla małych firm. Wszechstronne, wiodące w branży systemy zabezpieczające zapewniają Twojej firmie ochronę podczas pracy online i offline.

Zaprojektowane pod kątem szybkiego działania, niewielkiego wykorzystania zasobów i łatwości użytkowania. Rozwiązania umożliwiające dostosowanie zabezpieczeń do potrzeb sieci firmowej — laptopów, komputerów stacjonarnych i serwerów Więcej czasu na codzienne zadania, mniej frustracji oraz wolność pozwalająca wykorzystać każdą okazję w sieci bez niepotrzebnych obaw. Wszystko to zapewnisz sobie dzięki produktom AVG.

Informacje szczegółowe o wersjach programu AVG w plikach PDF: 

 PDF1

 PDF2

Aktualny cennik można pobrać pod adresem:

http://www.avg.pl/download/AVG-Cennik.pdf

Powered by ICOR - system zarządzania treścią CMS