Rozwiązania indywidualne

Aplikacje internetowe -  Płatności Masowe

Masz pytania dotyczące aplikacji internetowych?

Chcesz zamówić aplikację?

Napisz: programy@mikroplan.com.pl

Oferta rozwiązań indywidualnych

Oferując Państwu obiektową bazę danych ICOR proponujemy rozwiązania informatyczne oparte o Intranet/Internet, których zaletami są: obniżenie kosztów utrzymania systemów informacyjnych, integracja istniejących systemów, nowa jakość w dostępie do informacji. Wiemy, że każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia i dlatego nie proponujemy produktu z pudełka, to co oferujemy to sprawna analiza Państwa potrzeb, szybka realizacja zadań i pomoc w dalszym rozwoju.

Zastosowanie ICOR’a

Wśród zastosowań na czoło wybijają się zadania z bardzo skomplikowaną strukturą zależności pomiędzy elementami projektu. Dzięki podejściu obiektowemu, zleceniodawca ma możliwość dowolnego grupowania danych. Co więcej, realizacja ta spełnia również rolę rozproszonej bazy danych, której synchronizacja jest wykonywana co określony czas przez Internet. Druga dziedzina zastosowań to integracja obecnie istniejących systemów. ICOR nakłada na istniejące w danym miejscu bazy danych swoją funkcjonalność, czyli:

  • prawa dostępu
  • prezentację danych
  • grupowanie danych z wielu źródeł itd.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie trzeba budować nowych systemów, gdy stare się sprawdzają, a jedyną potrzebą są rozbudowane analizy. Ma to znaczenie w przypadku popularnych rozwiązań ewidencyjnych, najczęściej nie wyposażonych w nowoczesne narzędzia analityczne.

Zaproszenie do współpracy

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu. Być może planują Państwo wdrożenie systemu współpracy pomiędzy oddziałami w firmie, może jesteście zainteresowani integracją już istniejących i działających rozwiązań. A może jesteście dostarczycielem usług internetowych i chcecie rozszerzyć ofertę dla swoich klientów? Chętnie o tym porozmawiamy, na pewno uda się nam stworzyć coś nowego. Więcej informacji o ICOR’ze znajdą Państwo na stronie: www.icor.pl.

Powered by ICOR - system zarządzania treścią CMS